O nas

Wierzymy, że ludzki kapitał jest głównym czynnikiem biznesu.

Współpracując z biznesem, wszędzie spotykamy ludzi. Zaangażowanych HRowców, oddanych swojej roli Managerów, Specjalistów pracujących z pasją. Ludzi, którzy się nie zatrzymują, lecz codziennie gotowi są tworzyć coraz lepsze warunki dla wzrostu swoich organizacji.

Współpraca z każdym z nich zapisała się w naszej historii niepowtarzalnym doświadczeniem, zaś możliwość współtworzenia nowych perspektyw dla rozwoju jednostek, zespołów – a przez to całych organizacji – jest źródłem naszej radości i motywacją do dalszej pracy.

Działamy na rynku od 2012 roku, od 2018 roku jako Business Factor. Jesteśmy doświadczonymi pasjonatami zajmującymi się rozwijaniem organizacji, zmianą biznesową oraz kształceniem dorosłych. Tworząc synergię wiedzy i doświadczenia, w uważnym współdziałaniu z naszymi Klientami, potrafimy projektować skuteczne rozwiązania rozwojowe, a następnie z sukcesem je realizować. Współpracujemy z dużymi organizacjami z branży finansowej, przemysłowej, centrami usług wspólnych, jak i firmami z branży handel i dystrybucja. Jest to współpraca długotrwała, obejmująca dziesiątki rozbudowanych projektów szkoleniowych i tysiące przeszkolonych osób.

Celem naszego działania jest wzmacnianie świadomości, kształtowanie postaw oraz rozwijanie tych umiejętności pracowników, które przyczyniają się do wzrostu ich organizacji. Skutkiem ma być pozytywna zmiana – co wymaga zaplanowanych w czasie kroków.

Działamy zatem procesowo, czyli:
  • Formułujemy cele Klienta, zrozumiawszy na jakich korzyściach biznesowych mu zależy.
  • Identyfikujemy czynniki, które determinują pożądaną zmianę i wykonujemy diagnozę stanu wyjściowego.
  • Projektujemy działania, które w konsekwencji mają wywołać oczekiwany efekt. Należą do nich m. in.: moderacje, facylitacje, szkolenia, team coachingi, sesje indywidualne, aktywności projektowe i CSRowe.
  • Dajemy potrzebną wiedzę, trenujemy umiejętności, pracujemy nad świadomą refleksją uczestników procesu i ich decyzją o zmianie postawy przez pracę na doświadczeniu – czyli cyklem Kolba.
  • Osadzamy zainicjowaną zmianę w procesach organizacji tak, aby była ona podtrzymywana i ugruntowywana.
  • Precyzyjnie dobieramy odpowiednie formy działania. Eksperymentujemy, inspirujemy, wyrywamy ze strefy komfortu, żeby wywołać reakcję rozwojową.
  • Bierzemy odpowiedzialność za efekty, projektując działania korygujące i utrwalające.

Nasze doświadczenie przedstawione w liczbach:

0 +

przeszkolonych osób

0 +

przeprowadzonych szkoleń

0 +

ukończonych projektów rozwojowych

0 +

lat na rynku